Kangiga lamades triitsepsi pikendamine
Harjutuse profiil
Seotud tegevused:
Sissejuhatus Kangiga lamades triitsepsi pikendamine
Barbell Lamades triitsepsi pikendamine on jõutreening, mis on suunatud peamiselt triitsepsile, haarates samal ajal ka õlgu ja ülaselja lihaseid. See harjutus on ideaalne neile, kes soovivad suurendada oma ülakeha jõudu, eriti sportlastele ja fitness-entusiastidele, kes vajavad sportimiseks või tõstmiseks tugevat triitsepsit. Selle harjutuse sooritamine võib oluliselt parandada käte lihaskonda, tõsta üldist ülakeha tugevust ja aidata kaasa paremale jõudlusele tegevustes, mis hõlmavad tõukamist või viskamist.
Teostamine: Järkjärguline õpetus Kangiga lamades triitsepsi pikendamine
- Painutage aeglaselt küünarnukid, et langetada kangi otsaesisele, hoides õlavarred kogu liikumise ajal paigal.
- Peatuge hetkeks, kui kang on teie otsaesise kohal, tagades, et küünarnukid on otse õlgade kohal ja käed on 90-kraadise nurga all.
- Lükake kangi tagasi algasendisse, sirutades käed välja ja kasutades raskuse tõstmiseks triitsepsit.
- Korrake seda protsessi soovitud arvu korduste jaoks, säilitades kontrolli kangi üle ja hoides õlavarred paigal kogu treeningu vältel.
Nõuanded sooritamiseks Kangiga lamades triitsepsi pikendamine
- **Kontrollitud liikumine**: levinud viga, mida vältida, on raskuse liiga kiire liigutamine või jõu kasutamine kangi tõstmiseks. See mitte ainult ei vähenda treeningu efektiivsust, vaid suurendab ka vigastuste ohtu. Veenduge, et kontrollite oma kaalu nii alla- kui ka tõusmisel, keskendudes lihaste kokkutõmbumisele ja lõdvestamisele.
- **Vältige hüperekstensiooni**: vältige küünarnukkide liigset väljasirutamist, kui pöördute tagasi algasendisse. See võib tekitada asjatut pinget
Kangiga lamades triitsepsi pikendamine KKK-d
Kas algajad saavad teha Kangiga lamades triitsepsi pikendamine?
Jah, algajad saavad teha kangi lamades triitsepsi pikendamise harjutust, tuntud ka kui koljupurustaja. Siiski on oluline alustada väikese raskusega, et tagada õige vorm ja vältida vigastusi. Samuti on kasulik lasta treeneril või kogenud jõusaalikülastajal esimestel kordadel järelevalvet teostada, et harjutust õigesti teha. Nagu iga uue harjutuse puhul, on ülioluline edeneda aeglaselt ja järk-järgult suurendada raskust, kui tugevus ja mugavus liikumisega suurenevad.
Mis on levinud variandid Kangiga lamades triitsepsi pikendamine?
- Koljupurustid: see variatsioon hõlmab pingil lamades kangi langetamist otsaesisele, sellest ka nimi "koljupurustid".
- Kaldus lamades triitsepsi pikendamine: seda variatsiooni tehakse kaldpingil, mis muudab liikumise nurka ja on suunatud triitsepsi erinevatele osadele.
- Close-grip pingipress: kuigi see pole otsene variatsioon, on tiheda haardega pingipressi sihiks ka triitseps, kuid see hõlmab kangi kehast eemale lükkamist, mitte pea poole tõmbamist.
- Pealt kangi triitsepsi pikendamine: Lamamise asemel tehakse seda variatsiooni seistes või istudes, tõstes kangi pea kohale, mis annab triitsepsile erineva takistuse nurga.
Millised on head täiendavad harjutused Kangiga lamades triitsepsi pikendamine?
- Hantliga ülepea triitsepsi pikendamine: see harjutus täiendab kangiga lamades triitsepsi pikendamist, keskendudes triitsepsi pikale peale, mida muudes triitsepsi harjutustes sageli eiratakse, pakkudes kogu triitsepsi lihasrühmale terviklikku treeningut.
- Triitsepsi dips: see keharaskusega harjutus täiendab kangiga lamades triitsepsi pikendust, pannes triitsepsile erineva liikumisulatusega, mis võib aidata parandada lihaste tasakaalu ja vältida vigastusi.
Seotud võtmesõnad Kangiga lamades triitsepsi pikendamine
- Kangi triitsepsi treening
- Õlavarre kangiga harjutused
- Triitsepsi pikendamine kangiga
- Kangiga lamades triitsepsi pikendamise tehnika
- Triitsepsi tugevdamine kangiga
- Kangi harjutused õlavartele
- Lamades triitsepsi pikendamise juhend
- Kangitreening triitsepsile
- Triitsepsi tugevdamine kangiga
- Kuidas teha kangiga lamades triitsepsi pikendamist.
Tööriistad selle harjutuse jaoks
Do Kangiga lamades triitsepsi pikendamine in the Lyfta app
Save this exercise, log your sets, and follow full workouts — free on iOS and Android.














