Thumbnail for the video of exercise: Resistance Band Cable Squat

Resistance Band Cable Squat

Harjutuse profiil

KehaosaLår
VarustusKaabel
Peamised lihased
Teisene lihased

Saatke harjutuste kogu taskusse!

Sissejuhatus Resistance Band Cable Squat

Resistance Band Cable Squat on mitmekülgne treening, mis on suunatud peamiselt alakeha lihastele, sealhulgas nelipealihasele, tuharalihasele ja reielihasele, haarates samal ajal ka teie südamikku ja parandades tasakaalu. See harjutus sobib ideaalselt kõikidele füüsilise vormiga inimestele, algajatest kuni edasijõudnud sportlasteni, tänu oma reguleeritavale intensiivsusele, mis põhineb takistusriba tugevusega. Inimesed võivad soovida lisada selle harjutuse oma rutiini, et tõsta lihastoonust, jõudu ja vastupidavust, ilma et oleks vaja raskeid jõusaaliseadmeid, mistõttu on see ideaalne kodusteks treeninguteks või reisimiseks.

Teostamine: Järkjärguline õpetus Resistance Band Cable Squat

  • Seisa sirgelt, hoides käsi õlgade juures, peopesad ettepoole, justkui hoiaksid küki jaoks kangi.
  • Langetage keha aeglaselt kükiasendisse, painutades põlvedes ja lükates puusi tahapoole, nagu istuksite toolil, hoides samal ajal oma rindkere püsti ja põlved üle varvaste.
  • Hoidke kükiasendit korraks, seejärel suruge läbi kandade, et naasta algasendisse, hoides takistusriba pingul kogu liikumise vältel.
  • Korrake seda harjutust soovitud arvu korduste jaoks, säilitades iga liigutuse ajal õige vormi ja kontrolli.

Nõuanded sooritamiseks Resistance Band Cable Squat

  • Kontrollige oma liikumist: Kükitades lükake puusad kindlasti tahapoole ja painutage põlvi, säilitades samal ajal sirge selja. Langetage end, kuni teie reied on põrandaga paralleelsed või nii kaugele, kui teie paindlikkus seda võimaldab. Vältige levinud viga, et kummardute liiga ette, mis võib teie selga pingutada.
  • Hoidke oma põlved joondatud: Teine levinud viga on see, et lasete põlvedel sissepoole kalduda või liiga kaugele välja suruda. Teie põlved peaksid kogu küki ajal olema jalgadega ühel joonel. See aitab kaitsta teie põlvi vigastuste eest ja tagab, et harjutus on suunatud õigetele lihastele.
  • Aeglane ja stabiilne liikumine: oluline on kontrollida oma liikumist nii küki langetamise kui ka tõstmise faasis. Vältige

Resistance Band Cable Squat KKK-d

Kas algajad saavad teha Resistance Band Cable Squat?

Jah, algajad saavad kindlasti teha Resistance Band Cable Squat harjutust. See harjutus on tegelikult suurepärane algajatele, sest see võimaldab neil keskenduda oma vormile ja tugevdada alakeha jõudu. Vastupidavusriba tagab takistuse taseme, mida saab reguleerida vastavalt kasutaja mugavusele ja treenituse tasemele. Kuid nagu iga uue harjutuse puhul, peaksid algajad alustama kerge vastupanuga ja seda järk-järgult suurendama, kui nad muutuvad tugevamaks ning vigastuste vältimiseks kasutage alati õiget vormi.

Mis on levinud variandid Resistance Band Cable Squat?

  • Kükk külgsuunas: see hõlmab pahkluude või reite ümber asuva lindiga külg-küljele astumist, enne kui sooritate küki, mis sihib tuharalihaseid ja reie väliskülgi.
  • Resistance Band Split kükk: see variatsioon hõlmab ühe jalaga lindil seismist ja teise jala tagasitõmbamist väljalangemisasendisse ning seejärel küki sooritamist.
  • Vastupanuriba kükk bicep curl'iga: selles versioonis sooritate biitsepsikõverdust takistusribaga iga kord, kui tõusete kükist püsti, tehes nii oma alakeha kui ka ülakeha.
  • Resistance Band kükipulss: see hõlmab kükiasendi hoidmist ja väikeste üles-alla liigutuste sooritamist, mis suurendab treeningu intensiivsust.

Millised on head täiendavad harjutused Resistance Band Cable Squat?

  • Resistance Band Deadlifts: see harjutus täiendab köiskükki, keskendudes tagumistele ketilihastele, sealhulgas tuharalihastele ja reielihastele, mis on hästi ümara ja tõhusa küki sooritamiseks üliolulised.
  • Vastupanuriba puusatõukejõud: see harjutus on suunatud otseselt tuharalihasele, mida kasutatakse kükkides palju. Tuharate tugevdamine võib aidata parandada teie vormi ja jõudu, kui sooritate takistusriba kaabliküki.

Seotud võtmesõnad Resistance Band Cable Squat

  • Kaabliküki harjutus
  • Resistance Band Reie treening
  • Kaablikükk reie tugevdamiseks
  • Vastupanuvõime riba kükiharjutus
  • Kaabli kükitamise reie harjutus
  • Jõutreening takistusribadega
  • Reie toonimine kaabel Kükid
  • Resistance Band Cable kükitamise rutiin
  • Kodune jõusaal reie treening
  • Kaabli- ja ribakükiharjutus

Tööriistad selle harjutuse jaoks

Do Resistance Band Cable Squat in the Lyfta app

Save this exercise, log your sets, and follow full workouts — free on iOS and Android.

Workout Tracker
Workout Tracker
Workout Tracker
Workout Tracker
Workout Tracker
Workout Tracker
Workout Tracker
Download on the App StoreGet it on Google Play