
Smith Decline Reverse-grip Press
Harjutuse profiil
Seotud tegevused:
Sissejuhatus Smith Decline Reverse-grip Press
Smith Decline Reverse-grip Press on jõutreening, mis on suunatud peamiselt rindkere alaosale ja triitsepsile, haarates samal ajal ka õlgu ja seljalihaseid. See sobib inimestele, kellel on kõik füüsilised vormid, alates algajatest kuni edasijõudnud sportlasteni, kes soovivad parandada ülakeha jõudu ja lihaseid. Selle harjutuse kaasamine oma rutiini võib parandada teie sooritust spordis ja igapäevastes tegevustes, mis nõuavad tõukavaid liigutusi, ning aidata saavutada ümara kujuga rindkere.
Teostamine: Järkjärguline õpetus Smith Decline Reverse-grip Press
- Asetage end pingile nii, et jalad on kindlalt jalatoe alla haakunud, ja haarake latist tagurpidi käepidemega (peopesad teie poole), käed peaksid olema õlgade laiusest veidi laiemad.
- Vabastage latt, lükates seda üles ja seejärel pöörates randmeid, et see lahti saada, seejärel langetage latt aeglaselt rinna poole, hoides küünarnukid keha lähedal.
- Kui latt on rinna kohal, lükake seda kontrollitult ülespoole, kuni käed on täielikult välja sirutatud, kuid ärge lukustage küünarnukke.
- Korrake seda liigutust soovitud arvu kordusi, seejärel kinnitage latt turvaliselt uuesti, pöörates randmeid, et see masina külge tagasi kinnitada.
Nõuanded sooritamiseks Smith Decline Reverse-grip Press
- Õige positsioneerimine: asetage end langetuspingile õigesti. Teie jalad peavad olema pingi otsas kinnitatud ja selg peaks olema tasane vastu polstrit. Vale joondamine võib põhjustada ebatõhusaid treeninguid ja võimalikke vigastusi.
- Kontrollitud liikumine: veenduge, et tõstate ja langetate kangi kontrollitult. Kiired või tõmblevad liigutused võivad põhjustada lihaste pinget. Kangi tuleks langetada, kuni see on teie rinnast umbes tolli kaugusel, ja seejärel lükata tagasi üles.
- Õige kaal: valige õige kaal. Levinud viga on kangi ülekoormamine, mis võib põhjustada vale vormi ja võimalikke vigastusi. Alustage kergema raskusega ja suurendage seda järk-järgult, kui teie jõud paraneb.
- Puhka seeriate vahel: laske oma lihastel seeriate vahel puhata.
Smith Decline Reverse-grip Press KKK-d
Kas algajad saavad teha Smith Decline Reverse-grip Press?
Jah, algajad saavad teha Smith Decline Reverse-grip Press harjutust. Siiski on oluline alustada väikese raskusega, et tagada õige vorm ja vältida vigastusi. Nagu kõigi harjutuste puhul, on soovitatav kasutada professionaalset treenerit või kogenud jõusaaliskäija juhendajat, kes juhendab algajaid, et nad harjutust õigesti sooritaksid.
Mis on levinud variandid Smith Decline Reverse-grip Press?
- Flat Bench Reverse-grip Press on teine versioon, kus pink on langenud asemel tasane, sihites lihaseid teise nurga alt.
- Inline Reverse-grip Press on variatsioon, kus pink on kaldu, rõhutades rohkem ülaosa rinna- ja õlalihaseid.
- Cable Decline Reverse-grip Press on variant, kus kasutate kaablimasinat, mis tagab pideva pinge kogu liikumise vältel.
- Barbell Decline Reverse-grip Press on versioon, kus kasutate Smithi masina asemel kangi, mis võib aidata parandada tasakaalu ja stabiilsust.
Millised on head täiendavad harjutused Smith Decline Reverse-grip Press?
- Triitsepsi kastmed: Triitsepsi kastmed täiendavad Smith Decline Reverse-grip Pressi, keskendudes triitsepsile, mis on pressis kasutatavad sekundaarsed lihased, parandades seeläbi ülakeha üldist tugevust ja stabiilsust.
- Kallutatud hantlipress: kaldhantlipress on suunatud rinna ülaosale, täiendades Smith Decline Reverse-grip Pressi, mis keskendub alumisele rinnale, tagades seega tasakaalustatud rindkere treeningu.
Seotud võtmesõnad Smith Decline Reverse-grip Press
- Smithi rindkere harjutus
- Tagurpidi käepidemega rindkere treening
- Smith keeldub ajakirjandusest
- Rindkere ehitamine Smithi masinaga
- Smith Machine tagurpidi käepidemega press
- Keelduge Smithi masinal rinnale vajutamisest
- Smithi masinatreening rinnale
- Tagurpidi käepideme langetamine Vajutage
- Rindkere sihtimine Smithi masinaga
- Smith Masina rindkere tugevdamise harjutus
Tööriistad selle harjutuse jaoks
Do Smith Decline Reverse-grip Press in the Lyfta app
Save this exercise, log your sets, and follow full workouts — free on iOS and Android.















