
Võitlusköied, vahelduvad käed, hüppa kükk
Harjutuse profiil
Seotud tegevused:
Sissejuhatus Võitlusköied, vahelduvad käed, hüppa kükk
Battling Ropes Alternate Arms Jump Squat on intensiivne kogu keha hõlmav treening, mis ühendab jõu, vastupidavuse ja kardiotreeningu. See harjutus on ideaalne sportlastele ja fitness-entusiastidele, kes soovivad oma treeningrutiini võimendada, parandada koordinatsiooni ja tõsta üldist füüsilist jõudlust. Selle harjutuse lisamine oma raviskeemi võib aidata suurendada jõudu ja paindlikkust, soodustada rasva kadu ja tõsta lihastoonust, muutes selle populaarseks valikuks neile, kes soovivad rasket ja intensiivset treeningut.
Teostamine: Järkjärguline õpetus Võitlusköied, vahelduvad käed, hüppa kükk
- Langetage keha kükki, seejärel hüppage plahvatuslikult üles, tehes samal ajal köitega vahelduvaid laineid, liigutades käsi üles ja alla.
- Maandumisel langetage keha koheselt tagasi kükiasendisse ja jätkake nööridega vahelduvat lainelist liikumist.
- Korrake seda protsessi, säilitades hüpates ja kükitades köitega rütmilist ja pidevat liikumist.
- Vigastuste vältimiseks hoidke kogu treeningu vältel oma südamiku haaratud ja selg sirge.
Nõuanded sooritamiseks Võitlusköied, vahelduvad käed, hüppa kükk
- **Kontrollitud liigutused**: vältige tõmblevaid liigutusi. Jõud peaks tulema teie südamikust ja jalgadest, mitte ainult kätest. Köied peaksid moodustama siledaid, lainelisi laineid. Kui köied tõmblevad või kui lained on ebaühtlased, kasutate tõenäoliselt liiga palju käsi ning liiga vähe jõu- ja jalajõudu.
- **Õige hüppetehnika**: hüppamisel maanduge löögi neelamiseks kergelt põlvedega. Ärge lukustage oma põlvi maandumisel, kuna see võib põhjustada vigastusi. Samuti proovige hüpata otse üles-alla, mitte ette või taha, et säilitada tasakaal ja
Võitlusköied, vahelduvad käed, hüppa kükk KKK-d
Kas algajad saavad teha Võitlusköied, vahelduvad käed, hüppa kükk?
Jah, algajad saavad teha harjutust Battling Ropes Alternate Arms Jump Squat, kuid nad peaksid alustama kergematest köitest ja vähematest kordustest. Vigastuste vältimiseks on oluline õppida õiget vormi. Samuti on soovitatav, et protsessi alguses oleks treener või fitness-professionaal. Nagu iga uue treeningu puhul, peaksid algajad alustama aeglaselt ja suurendama järk-järgult intensiivsust, kui nende jõud ja vastupidavus paranevad.
Mis on levinud variandid Võitlusköied, vahelduvad käed, hüppa kükk?
- Võitlusnööridega ühe käega lained: selles variandis kasutate korraga ühte kätt, et tekitada köises laineid, tehes samal ajal iga lainega hüppekükki.
- Võitlusköied vahelduvad käte ja väljalöökide vahel: hüppekükkide asemel sooritate hüppeid, vahetades käsi, et tekitada köises laineid.
- Võitlusköied vahelduvad käed külgkükkidega: see variatsioon hõlmab külgkükkide sooritamist ja käte vaheldumist, et tekitada köises laineid.
- Võitlemisköied Alternatiivsed käed hüppetungrauaga: selles variandis hüppate tungrauad, vahetades käsi, et tekitada nööris laineid.
Millised on head täiendavad harjutused Võitlusköied, vahelduvad käed, hüppa kükk?
- Kastihüpped: see harjutus täiendab kükihüppe komponenti Battling Ropes Alternate Arms Jump Squats, suurendades veelgi alakeha jõudu ja jõudu. See suurendab ka plahvatuslikku tugevust, mis on vajalik tõhusaks köievõitluseks.
- Push-ups: Surumised tugevdavad ülakeha, eriti rindkere, õlgu ja triitsepsit, mis on kõik lihased, mida kasutatakse kükkides võitlusköitega asendushüppes. Tugev ülakeha võib aidata köielöökide intensiivsust säilitada.
Seotud võtmesõnad Võitlusköied, vahelduvad käed, hüppa kükk
- Võitlusnööridega hüppeküki treening
- Reie toniseeriv Võitlusnööride harjutus
- Alternatiivne käte hüppamine köitega
- Köieharjutused reitele
- Võitlusköied Kükitage jalgade tugevuse nimel
- Intensiivne reietreening võitlusköitega
- Hüppenööri harjutus
- Võitlusnööride vahelduv harjutus kätele reietele
- Kõrge intensiivsusega võitlusköied kükid
- Jõutreening võitlusköitega ja hüppekükkidega.
Tööriistad selle harjutuse jaoks
Do Võitlusköied, vahelduvad käed, hüppa kükk in the Lyfta app
Save this exercise, log your sets, and follow full workouts — free on iOS and Android.
















