Thumbnail for the video of exercise: Lydekos atsispaudimai

Lydekos atsispaudimai

Užduoties Profilis

Kūno DalisKrūtinė.
ĮrangaKūno svoris
Pagrindinės Raumenų Grupės
Antrinės Raumenų Grupės

Gaukite pratimų biblioteką į savo kišenę!

Įvadas į Lydekos atsispaudimai

„Pike Push-up“ yra sudėtingas viršutinės kūno dalies pratimas, kuris pirmiausia nukreiptas į pečius, rankas ir viršutinę nugaros dalį, o pagrindinė nauda yra stabilesnė. Idealiai tinka vidutinio ir pažengusio kūno rengybos entuziastams, norintiems sustiprinti viršutinę kūno dalį ir sustiprinti raumenis. Asmenis gali patraukti šis pratimas, nes jam nereikia jokios įrangos, jį galima atlikti bet kur ir jis siūlo intensyvesnę treniruotę, palyginti su tradiciniais atsispaudimais.

Vykdymas: Palaipsniui Instrukcija Lydekos atsispaudimai

  • Stumkite klubus aukštyn ir atgal į šuns jogos pozą žemyn, laikykite galvą tarp rankų ir nugarą tiesiai.
  • Sulenkite alkūnes ir nuleiskite viršutinę kūno dalį link žemės, klubus laikykite aukštai, o galvą judėkite link žemės tarp rankų.
  • Stumkite atgal į pradinę padėtį, iki galo ištieskite rankas ir išlaikykite lydekos padėtį.
  • Kartokite šį judesį norimą pakartojimų skaičių, užtikrindami, kad jūsų šerdis būtų įtrauktas ir judesiai būtų kontroliuojami.

Patarimai Vykdant Lydekos atsispaudimai

  • **Įsitraukite į savo šerdį**: kaip ir visiems atsispaudimams, lydekos atsispaudimui reikia stiprios šerdies. Prieš pradėdami pratimą, sutraukite abs ir laikykite juos sutrauktus viso judesio metu. Tai padės išlaikyti formą ir apsaugoti apatinę nugaros dalį.
  • **Kontroliuojami judesiai**: atlikdami lydekos atsispaudimą, venkite judesio skubėti. Lėtai ir kontroliuojamai nuleiskite kūną, kol galva beveik palies grindis, tada stumkite atgal, naudodami tą patį valdiklį. Greiti, trūkčiojantys judesiai gali susižaloti ir neįtraukti raumenų taip efektyviai.
  • **Venkite pertempimo**: pertempimas ties

Lydekos atsispaudimai Dažniausiai Užduodami Klausimai

Ar gali pradedantieji daryti Lydekos atsispaudimai?

Taip, pradedantieji gali atlikti „Pike Push-up“ pratimą, tačiau svarbu atkreipti dėmesį, kad šis pratimas reikalauja tam tikros jėgos ir lankstumo. Tai pažangesnė tradicinio atsispaudimo forma, nukreipta į pečius, viršutinę nugaros dalį ir šerdį. Pradedantieji turėtų pradėti nuo pagrindinių atsispaudimų ir palaipsniui pereiti prie sudėtingesnių variantų, tokių kaip „Pike Push-up“, kai jų jėgos ir kūno rengybos lygis gerėja. Taip pat labai svarbu naudoti tinkamą formą, kad išvengtumėte sužalojimų. Jei esate pradedantysis, jums gali būti naudinga, jei iš pradžių pratimą atliks treneris.

Kokie yra populiariausi variantai Lydekos atsispaudimai?

  • Lydekos atsispaudimas viena koja: atliekant šį pratimą pakeliate vieną koją nuo žemės, o tai ne tik padidina sunkumą, bet ir padeda pagerinti pusiausvyrą bei jėgą.
  • Lydekos atsispaudimas su jogos kamuoliu: taikant šį variantą, kojas padedate ant jogos kamuoliuko, o ne ant žemės, pridedant nestabilumo elemento, kuris intensyviau dirba jūsų pagrindinius ir stabilizuojančius raumenis.
  • Plačios laikysenos atsispaudimas lydekoje: Šis variantas apima rankų išdėstymą plačiau nei pečių plotyje, o tai nukreipia į skirtingus pečių ir viršutinės kūno dalies raumenis.
  • Lydekos atsispaudimai su pasipriešinimo juostomis: Šiame variante pasipriešinimo juosta naudojama siekiant suteikti daugiau iššūkių pratimui, didinant viršutinės kūno dalies raumenų jėgą ir ištvermę.

Kokie pratimai gerai papildo Lydekos atsispaudimai?

  • Panirimai: tai dar vienas viršutinės kūno dalies pratimas, kuris papildo lydekos atsispaudimus, nukreipdamas į tricepsą, krūtinę ir pečius, bet kitu kampu, o tai gali padėti pagerinti bendrą raumenų vystymąsi ir pusiausvyrą.
  • Lentos: nors ir nėra atsispaudimų variantas, lentos papildo lydekų atsispaudimus, stiprindamos pagrindinius raumenis, kurie yra labai svarbūs norint išlaikyti lydekos padėtį, taip pat mažiau dirba ant pečių ir padeda ugdyti ištvermę.

Susiję raktiniai žodžiai Lydekos atsispaudimai

  • Lydekos atsispaudimo pamoka
  • Kūno svorio krūtinės pratimai
  • Lydeka Push-up žingsniai
  • Kaip padaryti Lydekos atsispaudimą
  • Krūtinės treniruotės namuose
  • Jokių įrangos krūtinės pratimų
  • Lydekos atsispaudimo privalumai
  • Kūno svorio pratimai krūtinei
  • Lydeka Push-up formos vadovas
  • Jėgos treniruotės su Pike Push-up

Įrankiai šiam pratimui

Do Lydekos atsispaudimai in the Lyfta app

Save this exercise, log your sets, and follow full workouts — free on iOS and Android.

Workout Tracker
Workout Tracker
Workout Tracker
Workout Tracker
Workout Tracker
Workout Tracker
Workout Tracker
Download on the App StoreGet it on Google Play