Thumbnail for the video of exercise: Lentų atsispaudimų eilė

Lentų atsispaudimų eilė

Užduoties Profilis

Kūno DalisAtgal., Krūtinė.
ĮrangaHantelis
Pagrindinės Raumenų Grupės
Antrinės Raumenų Grupės

Gaukite pratimų biblioteką į savo kišenę!

Įvadas į Lentų atsispaudimų eilė

„Plank Push-Up Row“ yra visapusiškas pratimas, kuriame derinamas jėgos lavinimas ir šerdies stabilizavimas, todėl jis idealiai tinka asmenims, norintiems sustiprinti viršutinės kūno dalies jėgą, pagrindinį stabilumą ir bendrą kūno rengybą. Jis puikiai tinka visų lygių kūno rengybos entuziastams – nuo ​​pradedančiųjų iki pažengusių, nes jį galima modifikuoti, kad atitiktų individualius kūno rengybos lygius. Šis pratimas yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori maksimaliai padidinti savo treniruočių efektyvumą nukreipdami į kelias raumenų grupes vienu metu, pagerindami pusiausvyrą ir sustiprindami širdies ir kraujagyslių sveikatą.

Vykdymas: Palaipsniui Instrukcija Lentų atsispaudimų eilė

  • Nuleiskite kūną į atsispaudimą, laikydami alkūnes arti kūno, kai leidžiatės žemyn, tada stumkite atgal į pradinę padėtį.
  • Po atsispaudimo dešinėje rankoje esantį hantelį traukite aukštyn link krūtinės, laikydami alkūnę priglaustą prie kūno, o nugarą tiesiai.
  • Nuleiskite hantelį atgal į žemę, tada pakartokite eilės judesį kaire ranka.
  • Tai užbaigia vieną pakartojimą. Toliau kaitaliokite atsispaudimus ir eilutes iki norimo pakartojimų skaičiaus, užtikrindami, kad jūsų kūnas išliktų tiesia linija viso pratimo metu.

Patarimai Vykdant Lentų atsispaudimų eilė

  • Įtraukite savo branduolį: laikykite savo branduolį įtrauktą viso pratimo metu. Tai padeda išlaikyti tiesią liniją nuo galvos iki kulnų, o tai būtina norint efektyviai atlikti atsispaudimų lentą. Dažna klaida yra leisti klubams nusmukti arba pakilti, o tai gali slėgti apatinę nugaros dalį ir sumažinti pratimo efektyvumą.
  • Kontroliuojamas judesys: atlikdami eilutę traukite svorį iki krūtinės lygio, laikykite alkūnę prie kūno. Nuleiskite svorį kontroliuojamai. Neleiskite jam greitai nukristi, nes galite susižaloti. Be to, eilės metu nereikėtų sukti kūno. To galima išvengti išlaikant savo pagrindą

Lentų atsispaudimų eilė Dažniausiai Užduodami Klausimai

Ar gali pradedantieji daryti Lentų atsispaudimų eilė?

Taip, pradedantieji gali atlikti „Plank Push-Up Row“ pratimą, tačiau tai gali būti sudėtinga, nes tai sudėtingas judesys, treniruojantis kelis raumenis vienu metu, įskaitant šerdį, krūtinę, nugarą, pečius ir rankas. Svarbu pradėti nuo lengvo svorio ir sutelkti dėmesį į tinkamos formos palaikymą. Jei tai per sunku, pradedantieji gali pakeisti pratimą, atlikdami jį ant kelių arba atlikdami atsispaudimą ir irklavimą atskirai, kol sustiprės jėga. Kaip visada, rekomenduojama pasikonsultuoti su kūno rengybos specialistu, kad įsitikintumėte, jog pratimai atliekami teisingai, kad išvengtumėte traumų.

Kokie yra populiariausi variantai Lentų atsispaudimų eilė?

  • Single Arm Plank Push-Up Row: Šis variantas sutelkia dėmesį į vieną ranką vienu metu, pakaitomis tarp kairiosios ir dešinės rankos, siekiant padidinti intensyvumą ir iššūkį jūsų pusiausvyrai.
  • „Plank Push-Up Row“ su kelių prigludimu: Šioje versijoje po kiekvieno atsispaudimo ir eilės pridedate kelių prispaudimą, dar labiau įtraukdami į pratimą ir įtraukdami kardio elementą.
  • Pakeltos lentos atsispaudimo eilė: pakėlus kojas ant laiptelio ar suolo, šis variantas padidina pratimo sudėtingumą, nes suteikia daugiau svorio viršutinei kūno daliai.
  • Atsparumo juostos lentos atsispaudimo eilė: Šis variantas apima pasipriešinimo juostos, apvyniotos aplink kojas ir laikomą rankose, naudojimą, taip padidinant įtampą ir padarant pratimą sudėtingesnį.

Kokie pratimai gerai papildo Lentų atsispaudimų eilė?

  • Rusiški posūkiai: rusiški posūkiai gali padidinti „Plank Push-Up Rows“ pranašumus, sutelkdami dėmesį į įstrižus raumenis, kurie įsijungia irklavimo judesio metu, ir pagerina bendrą pagrindinę jėgą bei stabilumą.
  • Burpees: Burpees yra viso kūno mankšta, kuri papildo „Plank Push-Up Row“ eilutę, įtraukdama tiek atsispaudimo, tiek lentos padėtis, kartu pridedant širdies ir kraujagyslių sistemos elementų, kurie gali padidinti bendrą kūno rengybą ir ištvermę.

Susiję raktiniai žodžiai Lentų atsispaudimų eilė

  • Hantelio lentos atsispaudimų eilė
  • Pratimai nugarai ir krūtinei
  • Mankšta su hanteliais viršutinei kūno daliai
  • Lentų atsispaudimas su hanteliais
  • Jėgos lavinimo pratimas
  • Viršutinės kūno dalies treniruotė su hanteliais
  • Lentų atsispaudimų eilutė nugarai ir krūtinei
  • Viršutinės kūno dalies stiprinimo treniruotės namuose
  • Hantelio pratimas nugarai ir krūtinei
  • Jėgos pratimas lentos atsispaudimu

Įrankiai šiam pratimui

Do Lentų atsispaudimų eilė in the Lyfta app

Save this exercise, log your sets, and follow full workouts — free on iOS and Android.

Workout Tracker
Workout Tracker
Workout Tracker
Workout Tracker
Workout Tracker
Workout Tracker
Workout Tracker
Download on the App StoreGet it on Google Play