
Smito Frankenšteino pritūpimas
Užduoties Profilis
Susijusios Užduotys:
Įvadas į Smito Frankenšteino pritūpimas
„Smith Frankenstein Squat“ yra apatinės kūno jėgos pratimas, kuris pirmiausia nukreipiamas į jūsų keturgalvius raumenis, sėdmenis ir šlaunies raumenis, taip pat įtraukiant jūsų šerdį. Jis tinka tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems fitneso entuziastams, nes Smith mašina suteikia stabilumo, todėl lengviau išlaikyti tinkamą formą. Asmenys gali pasirinkti šį pratimą, kad pagerintų apatinę kūno jėgą, pagerintų pusiausvyrą ir stabilumą bei pagerintų bendrą sportinę veiklą.
Vykdymas: Palaipsniui Instrukcija Smito Frankenšteino pritūpimas
- Ištieskite rankas priešais save lygiagrečiai žemei, laikydami „Frankenšteino“ pozą, kuri padės išlaikyti tiesią nugarą.
- Lėtai nuleiskite kūną į pritūpimą, sulenkite kelius ir stumkite klubus atgal, tuo pačiu užtikrindami, kad strypas Smith mašinoje judėtų tiesiai aukštyn ir žemyn.
- Sustokite akimirką, kai jūsų šlaunys yra lygiagrečios grindims, laikykite krūtinę aukštyn ir šerdį įtrauktą.
- Spauskite per kulnus, kad grįžtumėte į stovinčią padėtį, užtikrindami, kad jūsų rankos liktų ištiestos priešais jus viso judesio metu.
Patarimai Vykdant Smito Frankenšteino pritūpimas
- Tinkama forma: Dar viena dažna klaida yra netinkamos formos išlaikymas pratimo metu. Viso judesio metu laikykite nugarą tiesiai, o krūtinę pakeltą. Jūsų keliai turi būti vienoje linijoje su kojų pirštais, kai pritūpėte žemyn ir stumiate atgal.
- Valdykite judesį: svarbu kontroliuoti judesį viso pratimo metu. Venkite greitai nusileisti arba per greitai stumti atgal. Tai užtikrins, kad dirbsite numatytus raumenis ir išvengsite traumų.
- Pritūpimo gylis: Įsitikinkite, kad pritūpimo metu esate pakankamai žemai. Tikslas yra, kad jūsų šlaunys būtų lygiagrečios žemei. Nepakankamai žemai pritūpimas yra dažna klaida, galinti apriboti pratimo efektyvumą.
- Apšilimas: visada apšilkite prieš atlikdami Smith Frankenstein pritūpimą. Tai gali
Smito Frankenšteino pritūpimas Dažniausiai Užduodami Klausimai
Ar gali pradedantieji daryti Smito Frankenšteino pritūpimas?
Taip, pradedantieji tikrai gali atlikti Smith Frankenstein pritūpimo pratimą. Tačiau svarbu pradėti nuo lengvų svorių arba visai be svorių, kol jie taps patogūs judant. Tinkama forma yra labai svarbi atliekant bet kokį pratimą, siekiant išvengti traumų. Gali būti naudinga, kad pirmuosius kelis kartus prižiūrėtų asmeninis treneris arba patyręs sporto salės lankytojas, kad įsitikintų, jog pratimas atliekamas teisingai.
Kokie yra populiariausi variantai Smito Frankenšteino pritūpimas?
- „Reverse Smith Machine Pritūpimas“ apima nukreipimą į mašiną, o ne į šalį, o tai gali padėti nukreipti į skirtingas raumenų grupes.
- Single-Leg Smith mašininis pritūpimas yra variantas, apimantis stovėjimą ant vienos kojos, kuris gali padėti pagerinti pusiausvyrą ir izoliuoti konkrečius kojų raumenis.
- „Smith Machine Box Squat“ pritūpimai apima pritūpimus tol, kol sėdmenys paliečia dėžę ar suolą už jūsų, o tai gali padėti užtikrinti tinkamą formą ir gylį.
- Smith Machine Squat su blauzdos pakėlimu pritūpimo judesio viršuje prideda blauzdos pakėlimą, pridedant papildomo dėmesio blauzdos raumenims.
Kokie pratimai gerai papildo Smito Frankenšteino pritūpimas?
- Deadlift traukimai: Smigo Frankensteino pritūpimai papildo „Smith Frankenstein“ pritūpimus, nes abu jie treniruoja užpakalinius grandinės raumenis, įskaitant pakaušio raumenis, sėdmenis ir apatinę nugaros dalį, taip skatinant bendrą apatinės kūno dalies pusiausvyrą ir jėgą.
- Pritūpimai priekyje: Pritūpimai priekyje yra geras papildomas pratimas, nes jie, kaip ir Smitho Frankensteino pritūpimai, daugiau dėmesio skiria keturgalviams raumenims ir šerdims, pagerindami bendrą pritūpimo jėgą ir formą.
Susiję raktiniai žodžiai Smito Frankenšteino pritūpimas
- Smitho pritūpimo treniruotė
- Frankenšteinas pritūpęs už šlaunų
- Smith Frankenstein pritūpimo technika
- Kaip padaryti Smitho Frankenšteino pritūpimą
- Smitho mašinos kojų pratimas
- Šlaunų stiprinimas Smitho Frankensteino pritūpimu
- Smitho Frankensteino pritūpimo pamoka
- Smith treniruotė šlaunims
- Smitho Frankenšteino pritūpimo instrukcijos
- Veiksmingi šlaunų pratimai su Smith mašina.
Įrankiai šiam pratimui
Do Smito Frankenšteino pritūpimas in the Lyfta app
Save this exercise, log your sets, and follow full workouts — free on iOS and Android.
















