
Smith Machine Decline Close Grip Bench Press
Užduoties Profilis
Susijusios Užduotys:
Įvadas į Smith Machine Decline Close Grip Bench Press
„Smith Machine Decline Close Grip Bench Press“ yra jėgos lavinimo pratimas, skirtas tricepsui ir krūtinės raumenims. Dėl mašinos stabilumo ir reguliuojamo pasipriešinimo jis tinka visų fizinio pasirengimo lygių asmenims, nuo pradedančiųjų iki pažengusių sportininkų. Žmonės dažnai įtraukia šį pratimą į savo treniruotes, kad pagerintų viršutinės kūno dalies jėgą, pagerintų raumenų apibrėžimą ir palaikytų geresnius rezultatus kitose jėgos srityse.
Vykdymas: Palaipsniui Instrukcija Smith Machine Decline Close Grip Bench Press
- Suimkite strypą tvirtai laikydami rankas tik pečių plotyje ir ištiesdami rankas nuimkite nuo stovo.
- Lėtai nuleiskite strypą iki apatinės krūtinės dalies, visą judesį laikykite alkūnes prie kūno.
- Kai strypas yra arti krūtinės, stumkite jį atgal, naudodami tricepsą ir krūtinės raumenis, kol rankos bus visiškai ištiestos.
- Pakartokite judesį norimą pakartojimų skaičių, tada atsargiai vėl padėkite juostą ant Smith mašinos.
Patarimai Vykdant Smith Machine Decline Close Grip Bench Press
- **Suėmimas**: jei norite tvirtai spausti ant suoliuko, rankos turi būti pečių plotyje arba šiek tiek arčiau. Įsitikinkite, kad riešai yra tiesūs, o rankena tvirta, bet ne per stipriai. Dažna klaida yra rankų sudėjimas per arti vienas kito, o tai gali įtempti riešus ir apriboti judesių diapazoną.
- **Kūno padėtis**: atsigulkite ant suoliuko, kojos pritvirtintos po pėdų pagalvėlėmis. Nugara turi būti lygi suoliu, o pečių ašmenys atitraukti. Tai užtikrins stabilų pagrindą ir sumažins traumų riziką. Venkite išlenkti nugarą arba nekelti sėdmenų nuo suolo.
- **Judėjimas**: tuo metu nuleiskite strypą iki apatinės krūtinės dalies
Smith Machine Decline Close Grip Bench Press Dažniausiai Užduodami Klausimai
Ar gali pradedantieji daryti Smith Machine Decline Close Grip Bench Press?
Taip, pradedantieji gali atlikti „Smith Machine Decline Close Grip“ spaudimo pratimą. Tačiau svarbu pradėti nuo lengvų svorių, kad pirmiausia įvaldytumėte tinkamą formą ir techniką. Šis pratimas gali būti šiek tiek sudėtingas pradedantiesiems, todėl patartina turėti asmeninį trenerį arba patyrusį asmenį, kuris padėtų jums atlikti procesą, kad išvengtumėte traumų. Visada nepamirškite apšilti prieš pradedant bet kokį pratimą, o po to - atvėsinti.
Kokie yra populiariausi variantai Smith Machine Decline Close Grip Bench Press?
- Kitas variantas yra Cable Decline Close Grip Bench Press, kuris naudoja troso mašiną, kad užtikrintų pastovią įtampą viso pratimo metu.
- Kitas variantas yra štangos mažinimo, uždaros rankenos spaudimas suoliuku, naudojant štangą, o ne Smith mašiną, kad judesiai būtų laisvesni.
- „Close Close Grip Bench Press“, naudojant Smith mašiną, yra variantas, skirtas viršutinei krūtinės daliai ir tricepsui.
- Galiausiai, Flat Close Grip Bench Press naudojant Smith mašiną yra variantas, skirtas vidurinei krūtinei ir tricepsui.
Kokie pratimai gerai papildo Smith Machine Decline Close Grip Bench Press?
- Nuožulnus hantelio spaudimas: Šis pratimas taip pat papildo Smith Machine Decline Close Grip spaudimą suoliuku, nes jis nukreiptas į viršutinius krūtinės raumenis. Dirbdami tiek apatinius, tiek viršutinius krūtinės raumenis, galite pasiekti labiau subalansuotą ir visapusiškesnę krūtinės treniruotę.
- Pec Deck Flyes: Šis pratimas papildo Smith Machine Decline Close Grip Suolio spaudimą, izoliuodamas krūtinės raumenis. Tai gali padėti pagerinti jūsų krūtinės jėgą ir išvaizdą, o tai naudinga didinant spaudimo ant suoliuko veiksmingumą.
Susiję raktiniai žodžiai Smith Machine Decline Close Grip Bench Press
- Smito treniruotės su mašina
- Atmesti Uždaryti rankenos spaudimą
- Viršutinės rankos treniruotė su Smith mašina
- Smith Machine Decline Bench Press
- Prispaudimo ant nugaros pratimas
- Smith Machine viršutinės kūno treniruotės
- Atmeskite „Close Grip“ suspaudimo stendo techniką
- Smitho mašininio tricepso pratimas
- Smith Machine Close Grip Presas
- Atmeskite spaudimą ant žastų
Įrankiai šiam pratimui
Do Smith Machine Decline Close Grip Bench Press in the Lyfta app
Save this exercise, log your sets, and follow full workouts — free on iOS and Android.
















