Thumbnail for the video of exercise: Svertinis viršus Paspauskite Step Up

Svertinis viršus Paspauskite Step Up

Užduoties Profilis

Kūno DalisŠlaunys
ĮrangaSvorio padalinti.
Pagrindinės Raumenų Grupės
Antrinės Raumenų Grupės

Gaukite pratimų biblioteką į savo kišenę!

Įvadas į Svertinis viršus Paspauskite Step Up

„Weighted Overhead Press Step Up“ yra visapusiškas pratimas, kuriame derinamas jėgos, pusiausvyros ir koordinacijos lavinimas, skirtas pečių, šerdies ir apatinės kūno dalies raumenims. Tai idealiai tinka tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems fitneso entuziastams, nes pagerina funkcinę formą, skatina raumenų augimą ir pagerina bendrą kūno stabilumą. Žmonės norėtų atlikti šį pratimą, kad ne tik padidintų jėgą ir ištvermę, bet ir pagerintų laikyseną bei judrumą.

Vykdymas: Palaipsniui Instrukcija Svertinis viršus Paspauskite Step Up

  • Dešine koja užlipkite ant tvirtos treniruočių platformos ar suolo, spausdami svarmenis virš galvos.
  • Laikykite savo šerdį įtrauktą, o kūną tiesiai, kai spaudžiate svarmenis aukštyn.
  • Nuleiskite svarmenis atgal į pečių aukštį, kai atsitraukite žemyn dešine koja.
  • Kartokite pratimą kaire koja pakilę ant platformos, toliau keisdami šonus.

Patarimai Vykdant Svertinis viršus Paspauskite Step Up

  • Pasirinkite tinkamą svorį: pasirinkite svorius, kuriuos galite saugiai pakelti ir valdyti. Naudodami per didelius svorius galite susižaloti ir pakenkti jūsų formai. Geriau pradėti nuo mažesnių svorių ir palaipsniui didinti, kai stiprėja jėga.
  • Kontroliuojamas judesys: Venkite skubėti atliekant judesius. Kiekvienas žingsnis aukštyn ir paspaudimas turi būti atliekamas kontroliuojant. Tai ne tik užtikrina, kad dirbate tinkamus raumenis, bet ir sumažinama traumų rizika.
  • Visas judesių diapazonas: prieš atsitraukdami būtinai iki galo ištieskite rankas viršutinėje preso dalyje ir nuleiskite jas iki pečių lygio. Tai

Svertinis viršus Paspauskite Step Up Dažniausiai Užduodami Klausimai

Ar gali pradedantieji daryti Svertinis viršus Paspauskite Step Up?

Taip, pradedantieji gali atlikti pratimą „Weighted Overhead Press Step Up“. Tačiau svarbu pradėti nuo lengvų svorių, kad išvengtumėte traumų ir užtikrintumėte tinkamą formą. Šis pratimas sujungia žingsnį aukštyn su spaudimu virš galvos, o tai gali būti sudėtinga pradedantiesiems. Taigi, prieš derinant abu pratimus, pirmiausia rekomenduojama išmokti juos atskirai. Be to, pradedantieji turėtų apsvarstyti galimybę kreiptis į kūno rengybos profesionalą, kad įsitikintų, jog pratimą atlieka teisingai.

Kokie yra populiariausi variantai Svertinis viršus Paspauskite Step Up?

  • Vienos rankos viršutinis spaudimas: Šis variantas apima spaudimą ant galvos vienu metu, o tai gali padėti pagerinti vienašalę jėgą ir pusiausvyrą.
  • Viršutinio spaudimo spauda „Step Up“: šiame variante naudojamas virdulys, o ne štanga, skirta viršutiniam presui, todėl užtikrinamas kitoks sukibimas ir svorio paskirstymas.
  • Viršutinė spauda su pasipriešinimo juostomis: Šis variantas apima pasipriešinimo juostas, kurios gali padėti pagerinti raumenų ištvermę ir stabilumą.
  • Viršutinė „Bosu“ kamuoliuko spauda: šis variantas padidina „Bosu“ kamuoliuką, o tai gali padėti pagerinti pagrindinę jėgą ir pusiausvyrą.

Kokie pratimai gerai papildo Svertinis viršus Paspauskite Step Up?

  • Stūmimo spaudimas: Šis pratimas papildo svertinį spaudimą virš galvos, sutelkdamas dėmesį į tuos pačius viršutinės kūno dalies raumenis (pečius, tricepsą ir viršutinę krūtinės dalį) ir atlikdamas panašų sprogstamąjį viso kūno judesį, kuris gali padėti pagerinti jėgą ir koordinaciją.
  • Pritūpimai su štanga: pritūpimai yra dar vienas sudėtingas pratimas, skirtas apatinei kūno daliai (keturračiai, sėdmenys, šlaunies raumenys), panašus į svertinio viršutinio spaudimo žingsnio aukštyn dalį, taip pat įtraukiant pagrindą stabilumui palaikyti ir taip palaikyti bendrą jėgą ir pusiausvyrą. .

Susiję raktiniai žodžiai Svertinis viršus Paspauskite Step Up

  • Svertinis viršutinis spaudimo pratimas „Step Up“.
  • Šlaunų stiprinimo treniruotės
  • Svorio pratimai šlaunims
  • Viršutinis presas su svarmenimis
  • Step Up pratimai šlaunims
  • Svertinis viršutinis spaudimas kojų raumenims
  • Šlaunų treniruotės su svarmenimis
  • Suaktyvinkite kasdienę veiklą naudodami viršutinį spaudą
  • Intensyvios šlaunų treniruotės
  • Svertiniai šlaunies raumenų stiprinimo pratimai

Įrankiai šiam pratimui

Do Svertinis viršus Paspauskite Step Up in the Lyfta app

Save this exercise, log your sets, and follow full workouts — free on iOS and Android.

Workout Tracker
Workout Tracker
Workout Tracker
Workout Tracker
Workout Tracker
Workout Tracker
Workout Tracker
Download on the App StoreGet it on Google Play