Thumbnail for the video of exercise: Barbell Bench Press met aan de band opgehangen Kettlebell

Barbell Bench Press met aan de band opgehangen Kettlebell

Oefeningsprofiel

LichaamsdeelBorstkas
ApparatuurHalterstang
Primaire Spieren
Secundaire Spieren

Neem de oefenbibliotheek mee in je zak!

Introductie tot de Barbell Bench Press met aan de band opgehangen Kettlebell

De Barbell Bench Press met Band Suspended Kettlebell is een geavanceerde krachttrainingsoefening die zich richt op de borst, schouders en triceps, terwijl ook de kern wordt betrokken en de stabiliteit wordt verbeterd. Deze oefening is ideaal voor atleten en fitnessliefhebbers die de kracht, spiermassa en balans van hun bovenlichaam willen verbeteren. Mensen kunnen voor deze training kiezen om variatie aan hun routine toe te voegen, hun kracht op een nieuwe manier uit te dagen en om de intensiteit van een traditionele halterbankdrukken te verhogen.

Uitvoering van de: Een Stap-voor-Stap Handleiding Barbell Bench Press met aan de band opgehangen Kettlebell

  • Ga op een bank liggen met uw voeten stevig op de grond, pak de halter vast met een greep die breder is dan schouderbreedte uit elkaar en haal de halter uit het rek.
  • Laat de halter langzaam naar je borst zakken terwijl je je ellebogen in een hoek van 45 graden ten opzichte van je lichaam houdt, en zorg ervoor dat de kettlebells blijven hangen en de grond niet raken.
  • Zodra de halter je borst heeft geraakt, duw je de stang terug naar de startpositie, waarbij je je armen volledig uitstrekt maar je ellebogen niet op slot houdt, terwijl je de controle over de beweging van de kettlebells behoudt.
  • Herhaal het proces voor het gewenste aantal herhalingen, waarbij u ervoor zorgt dat u tijdens de oefening de controle over de halter en de hangende kettlebells behoudt.

Tips voor Uitvoering Barbell Bench Press met aan de band opgehangen Kettlebell

  • Juiste vorm: Houd tijdens de hele oefening een correcte vorm aan. Ga plat op je rug op de bank liggen met je voeten stevig op de grond. Pak de halter vast met een greep die iets breder is dan schouderbreedte. Houd uw polsen recht en uw ellebogen in een hoek van 90 graden wanneer de halter zich op het laagste punt bevindt. Dit zal u helpen pols- of schouderblessures te voorkomen.
  • Gecontroleerde beweging: Een veelgemaakte fout die mensen maken, is door de herhalingen te haasten. Concentreer u in plaats daarvan op langzame, gecontroleerde bewegingen. Laat de halter naar je borst zakken, pauzeer even en duw hem dan weer omhoog. De instabiliteit veroorzaakt door de ketel

Barbell Bench Press met aan de band opgehangen Kettlebell Veelgestelde Vragen

Kunnen beginners de Barbell Bench Press met aan de band opgehangen Kettlebell?

Ja, beginners kunnen de Barbell Bench Press met Band Suspended Kettlebell-oefening uitvoeren, maar met de nodige voorzichtigheid. Deze oefening is behoorlijk geavanceerd en vereist een goed begrip van de bankdrukbeweging, samen met een sterke kern- en bovenlichaamkracht. Beginners moeten beginnen met een laag gewicht en geleidelijk toenemen naarmate hun kracht verbetert. Voor de veiligheid is het ook belangrijk om een ​​spotter te hebben. Beginners moeten ook overwegen om de beweging te leren met een personal trainer of een ervaren lifter.

Wat zijn veelvoorkomende variaties van de Barbell Bench Press met aan de band opgehangen Kettlebell?

  • Decline Barbell Bench Press met Band Suspended Kettlebell: Deze variant maakt gebruik van een downhill bench om zich te concentreren op het onderste deel van de borst, terwijl de hangende kettlebell een extra uitdaging voor je stabiliteit biedt.
  • Close-Grip Barbell Bench Press met aan de band opgehangen Kettlebell: Deze oefening richt zich op de triceps en de binnenste borstspieren, waarbij de aan de band opgehangen kettlebell een uitdagende balanscomponent toevoegt.
  • Barbell-bankdrukken met brede grip en aan de band opgehangen Kettlebell: Door een bredere greep te gebruiken, benadrukt deze variant het buitenste gedeelte van de borst, terwijl de hangende kettlebell de moeilijkheidsgraad van de oefening vergroot.
  • Reverse-Grip Barbell Bench Press met band Opgehangen Kettlebell: deze variant, met de

Wat zijn goede aanvullende oefeningen voor de Barbell Bench Press met aan de band opgehangen Kettlebell?

  • Push-ups: Push-ups zijn een oefening met lichaamsgewicht die ook gericht is op de borst, schouders en triceps, vergelijkbaar met het bankdrukken met halters. Ze helpen bij het opbouwen van kracht en uithoudingsvermogen in deze spieren, wat de prestaties bij het bankdrukken kan verbeteren.
  • Tricep Dips: Tricep-dips zijn specifiek gericht op de triceps, een van de secundaire spieren die worden gebruikt bij het bankdrukken met lange halters. Het versterken van de triceps kan helpen om de duwbeweging bij het bankdrukken te verbeteren, waardoor je zwaardere gewichten kunt tillen.

Gerelateerde trefwoorden voor Barbell Bench Press met aan de band opgehangen Kettlebell

  • Halterborsttraining
  • Kettlebell hangende bankdrukken
  • Borstversterkende oefening
  • Barbellbankdrukken met Kettlebell
  • Geavanceerde borstoefening
  • Band opgeschorte kettlebell-training
  • Barbell-oefening voor de borst
  • Borstopbouw met halter en kettlebell
  • Kettlebell hangende halterbankdrukken
  • Krachttraining Borstoefening

Tools voor deze oefening

Do Barbell Bench Press met aan de band opgehangen Kettlebell in the Lyfta app

Save this exercise, log your sets, and follow full workouts — free on iOS and Android.

Workout Tracker
Workout Tracker
Workout Tracker
Workout Tracker
Workout Tracker
Workout Tracker
Workout Tracker
Download on the App StoreGet it on Google Play