
Per KORPOPARToj Muskola korpo masklo
Profilo de Ekzerco
Rilataj Ekzercoj:
Enkonduko al la Per KORPOPARToj Muskola korpo masklo
La ekzercado "By BODY PARTS Muscle Body Male" estas ampleksa trejnadplano dizajnita por celi kaj plifortigi ĉiujn ĉefajn muskolgrupojn en la vira korpo. Ĝi estas ideala por tiuj, kiuj serĉas plenforman taŭgecan rutinon, inkluzive de komencantoj kaj altnivelaj entuziasmuloj de taŭgeco. Engaĝiĝi en ĉi tiu ekzerco povas helpi en muskola konstruo, plibonigita fizika forto kaj ĝenerala sano-plibonigo, farante ĝin dezirinda elekto por iu ajn, kiu volas plibonigi sian fizikan taŭgecon kaj bonfarton.
Plenumante la: Paŝo-poŝa Lernilo Per KORPOPARToj Muskola korpo masklo
Konsiloj por Plenumi Per KORPOPARToj Muskola korpo masklo
Per KORPOPARToj Muskola korpo masklo OFAQoj
Ĉu komencantoj povas fari la Per KORPOPARToj Muskola korpo masklo?
La esprimo "Laŭ KORPAJ PARTOJ Muskolokorpa vira ekzercado" estas sufiĉe larĝa kaj povus rilati al diversaj ekzercoj celantaj malsamajn muskolgrupojn en la vira korpo. Ĝenerale, jes, komencantoj povas fari ekzercojn celantajn specifajn korpopartojn. Tamen, la speco de ekzerco, intenseco kaj formo estas decidaj por certigi sekurecon kaj efikecon. Jen simpla gvidilo por komencantoj: 1. **Brusto**: Push-ups kaj benka gazetaro estas bonaj ekzercoj por komencantoj. Komencu per malpezaj pezoj aŭ eĉ nur la barbell por benka gazetaro. 2. **Malantaŭo**: Sidaj vicoj kaj lat-tiriloj estas komencantoj-amika. Nepre teni vian dorson rekta kaj ne uzi pezojn tro pezajn. 3. **Brakoj**: Bicepaj bukloj kaj tricepsoj estas bonaj deirpunktoj. Denove, komencu per malpezaj pezoj kaj koncentriĝu sur formo. 4. **Grumoj**: Squats kaj ĵetoj celas la plej multajn el la ĉefaj muskoloj en viaj kruroj. Nepre teni viajn genuojn en linio kun viaj piedoj
Kioj estas oftaj varioj de la Per KORPOPARToj Muskola korpo masklo?
- Alia versio povus esti la "Malsupra Korpa Muskola Masklo", elstarigante la muskolojn en la gamboj, gluteoj kaj malsupra abdomeno.
- Tria vario estas la "Core Musculature Male", emfazante la muskolojn en la abdomeno, malsupra dorso, kaj koksoj.
- La "Full Body Musculature Male" estas alia vario, provizante ampleksan vidon de ĉiuj muskoloj en la vira korpo.
- Laste, estas la "Brako kaj Ŝultro-Muskola Viro", kiu centras en la muskolojn de la brakoj kaj ŝultroj.
Kioj estas bonaj komplementaj ekzercoj por la Per KORPOPARToj Muskola korpo masklo?
- Squats: Squats estas fundamenta ekzerco, kiu celas la malsupran korpon, specife la kvadriceps, hamstrings kaj gluteoj. Ili ankaŭ engaĝas la kernon kaj malantaŭajn muskolojn, provizante ampleksan trejnadon, kiu kompletigas la ĝeneralan muskolan disvolviĝon en maskloj.
- Pull-ups: Pull-ups estas efika ekzerco por disvolvi la muskolojn de la supra korpo, precipe la dorso (latissimus dorsi), bicepso kaj ŝultroj. Ĉi tiu ekzerco kompletigas la aliajn du per fokuso sur la supraj korpomuskoloj ne ĉefe celitaj de la benka gazetaro kaj kaŭri, tiel certigante ekvilibran trejnadon.
Rilataj ŝlosilvortoj por Per KORPOPARToj Muskola korpo masklo
- Plenkorpa muskola trejnado
- Ekzercoj de korpopezo por viroj
- Plenkorpa forta trejnado
- Vira korpo-muskola ekzercado
- Korpa pezo-trejnado por plena korpo
- Ekzercoj por konstrui muskolojn por viroj
- Hejma trejnado por plena korpo
- Korpa pezo-trejnado por muskola akiro
- Plenkorpa trejnado sen ekipaĵo
- Vira korpopeza taŭgeca rutino
Iloj por ĉi tiu ekzercado
Do Per KORPOPARToj Muskola korpo masklo in the Lyfta app
Save this exercise, log your sets, and follow full workouts — free on iOS and Android.












