
Smith Toe Raise
Жұмыс профилі
Қатысу жұмыстары:
Таным: Танымдама Smith Toe Raise
Smith Toe Raise - бұл аяқтың төменгі бөлігіндегі тұрақтылықты, күшті және эстетиканы жақсартатын балтыр бұлшықеттерін нысанаға алу және күшейту үшін арнайы әзірленген күш жаттығулары. Спортшыларға, фитнес әуесқойларына немесе дене күші мен тепе-теңдігін жақсартуды қалайтын кез келген адамға өте ыңғайлы, оны кез келген жаттығу режиміне оңай енгізуге болады. Бұл жаттығумен айналысу әртүрлі спорттық және күнделікті әрекеттердегі жалпы өнімділікті жақсартуға көмектеседі, сондай-ақ жақсы қалып пен жарақаттардың алдын алуға ықпал етеді.
Орындау: Қадамдық оқулық Smith Toe Raise
- Штанганы тартпадан босатып, саусақтарыңызды алға қаратып, арқа мен иығыңыздың үстіңгі жағында тұрғанша төмендетіңіз.
- Денеңізді жоғары көтеру үшін екі аяқтың шарлары арқылы итеріңіз. Іштің бұлшық еттерін ішке қарай тартыңыз, сонда сіз тік жоғары қозғаласыз және алға немесе артқа еңкеймеңіз.
- Қозғалыс шыңында бір сәт үзіліс жасаңыз, содан кейін қозғалысты бақылауды сақтай отырып, өкшеңізді жерге баяу түсіріңіз.
- Жаттығуды қалаған қайталау саны үшін қайталаңыз, бұл бүкіл пішіннің дұрыс сақталуын қамтамасыз етеді.
Орындау үшін мақсаттар Smith Toe Raise
- Аяқтың дұрыс орналасуы: жаттығуды бастаған кезде аяқтарыңыз жерге тегіс болуы керек. Өкшеңізді көтерген кезде саусақтарыңызды емес, аяқтарыңыздың шарларына қарай итеруді ұмытпаңыз. Бұл дұрыс бұлшықеттерге бағытталғаныңызды және саусақтарыңызды немесе тобықтарыңызды ауыртпауыңызды қамтамасыз етеді.
- Басқарылатын қозғалыс: серпілу немесе серпілу қозғалыстарынан аулақ болыңыз. Smith Toe Raise баяу, бақыланатын түрде орындалуы керек. Бұл жарақаттанудың алдын алуға көмектеседі және бұлшық еттердің бүкіл бойына жұмыс істеуін қамтамасыз етеді
Smith Toe Raise ЖМС:
Бастаушылар Smith Toe Raise?
Иә, жаңадан бастағандар Smith Toe Raise жаттығуын жасай алады. Бұл балтыр бұлшықеттеріне бағытталған қарапайым жаттығу. Дегенмен, жарақат алмау үшін ыңғайлы салмақты пайдалану және дұрыс пішінді сақтау маңызды. Сондай-ақ жаттығудың дұрыс орындалуын қамтамасыз ету үшін жаттықтырушы немесе тәжірибелі жаттығу залына барушылардың бақылауы немесе жаңадан бастаушыларға нұсқау беруі ұсынылады.
Қасиетті ауыстырулар Smith Toe Raise?
- Смит машинасының бүгілген тізелері бар балтыр көтеруі балтырдағы табан бұлшықетіне бағытталған, өйткені тізе бүгілген күйі фокусты гастроцемиустан ауыстырады.
- Seated Smith Machine Toe Raise - бұл орындыққа аяғыңызды штанганың астына қойып, саусақтарыңызбен жоғары итеріп, балтырларды басқа бұрыштан жұмыс істейтін нұсқа.
- Smith Machine Eсек бұзауын көтеру - бұл тағы бір нұсқа, онда сіз жамбасыңызды бүгіп, есек бұзауын көтеру жаттығуына еліктеп, саусақты көтеруді орындайсыз.
- Smith Machine Reverse Calf Raise штанганы артыңызда орналастырып, өкшіңізді жерден көтеру арқылы алдыңғы жіліншікке, жіліншіктің алдыңғы жағындағы бұлшықетке назар аударады.
Қалпына келтіретін жұмыстар Smith Toe Raise?
- Скваттар: Скваттар сіздің жалпы төменгі дене күшіңізге, соның ішінде Smith Toe Raises бағдарламасына бағытталған балтырыңызға әсер етеді. Төменгі денеңізді тұтастай күшейту арқылы сіз Smith Toe Raise сияқты арнайы жаттығулардағы өнімділікті жақсарта аласыз.
- Өкпе: Smith Toe Raises сияқты өкпелер төменгі дене күшіне жұмыс істейді. Олар сіздің тепе-теңдікті, координацияны және жалпы төменгі дене күшін жақсартатын төрт аяқты, сіңірлер мен балтырларға бағытталған. Бұл Smith Toe Raises жаттығуларын тиімдірек орындауға көмектеседі.
Қатысушы сөздері Smith Toe Raise
- Смит машинасының бұзау жаттығулары
- Smith Toe Raise жаттығу нұсқаулығы
- Бұзауларға арналған Смит машинасының жаттығулары
- Смит машинасымен бұзауларды нығайту
- Smith Toe Raise техникасы
- Smith Toe Raise қалай жасауға болады
- Смит аппаратымен бұзау бұлшықеттерін жаттықтыру
- Смит машинасының бұзауын өсіру оқулығы
- Smith Toe Raise жаттығуы
- Смит машинасында бұзауларды үйрету
Бұл жаттығу үшін құралдар
Do Smith Toe Raise in the Lyfta app
Save this exercise, log your sets, and follow full workouts — free on iOS and Android.
















