Thumbnail for the video of exercise: Extensio mendacem

Extensio mendacem

Profilium Exercitus

Pars CorporisBracchia influentia, Brachia superiores
InstrumentumHalteres
Musculi PrimariiTriceps Brachii
Musculi Secundarii

Bibliothecam exercitationis in tuum sinum!

Introductio ad Extensio mendacem

Extensio Mendax est efficax exercitatio fortitudinis quae imprimis tricipitem tuum peltat, adiuvans ad augendae toni musculi et totius brachii vires. Optima workout est tam incipientium et provectiorum congrui enthusiastarum prout variis ponderibus peragi potest, permittens condiciones difficultas aptabiles. Homines hoc exercitium facere volunt ut vires superiores corporis emendare, definitionem musculus augere, mobilitatem et flexibilitatem bracchium melius promovere.

Peragere: Tutatio Gradatim Extensio mendacem

  • Praetende bracchia tua supra pectus directa, procurans cubita leviter flectuntur ad laborem evitandum.
  • Mutis in arculo motu ad latera capitis tui lente deprime, cubita euntis inflectens, donec aurium pondera aequalia sint.
  • Declina paulisper et deinde dumbbells ad priorem locum attolle extendendo cubitos tuos et triceps utens ad pondera levandum.
  • Hunc motum iterare propter optatum numerum repetitionum, ut teneas potestatem ponderum et cubitos in eodem loco exercendo retinendo.

Consilium ad Peragendum Extensio mendacem

  • Proprium Grip: Habe dumbbells directe supra pectus tuum cum palmis inter se spectantibus. Tentatio tua firma sit sed non nimis stricta. Communis error est nimium arcte tenacia, quod potest ad carpi laborem.
  • Motus moderatus: Tarde dumbbellas deprime donec aures tuas prope sint, cubita custodiens ad angulum circiter 90 gradum. Clavis est movere in modo moderato, lenis. Fuge errorem nimium cito movendi vel iactando pondera, quae potest ducere ad nocendum.
  • Cubitus Position: Cuba prope caput tuum per motum serva. Error communis est, ut cubita ad latera ejiciantur, quae supervacaneum eliquare possunt

Extensio mendacem Interrogationes Communes

Num novitii possunt facere Extensio mendacem?

Mendacem extensionem inceptis certe exercere possunt. Exercitium magnum est ad tricipitem et alios musculos in brachiis roborandos et tono. Gravis tamen est levibus ponderibus incipere et intendere ad propriam formam conservandam iniuriam vitare. Ut cum quavis nova exercitatione incipientes tarde incipiant et paulatim intensionem augeant, sicut vires eorum et patientia meliores sunt. Si valetudinis curas habes, semper utile est consulere cum provisore professionali vel sanitatis idoneitate antequam novum regimen exercitii incipias.

Quae sunt variantes communis de Extensio mendacem?

  • Extensio Recubans te requirit super dorsum tuum cubare et superius corpus et crura erige, V figuram creans.
  • Latus Iacens Extensio hinc te iacens habet et summum crus et brachium levans ut sensum tendens efficiat.
  • Mendax Triceps Extensio iacentem super dorsum tuum cum dumbbell in unaquaque manu involvit, bracchia recta sursum extendens ac deinde cubitis inclinata ad pondera deprimit.
  • Extensio cruris Mendax postulat ut super dorsum tuum iaceas et unum crus ad tempus extendas, alterum inflexum servans, quod inferiores abdominis musculos oppugnat.

Quae sunt exercitia bene complectentes ad Extensio mendacem?

  • Ventilabis-ups: ventilabis-ups etiam triceps operantur, tum pectus et scapulas, praestantes workout corporis superioris comprehensivam quae triceps in extensione mendacii solitudo complet.
  • Crusers Calvariae: Sicut extensionem mendacii, Crusatores Calvariae exercitatio solitarii sunt quae tricipitem specie oppugnant, sino ad confirmandum et toning musculi huius globi, et adiuvando augere beneficia ex extensione mendacii consecuta.

Claves coniunctae ad Extensio mendacem

  • Barbell Jacet Extensio
  • Triceps Workout
  • Brachium superiorem Exercitium
  • Fortitudo disciplina ad arma
  • Barbell Triceps Tractus
  • Idoneitatem Exercitatio ad arma superiora
  • Gym Workout pro Triceps
  • Jacet Triceps Tractus
  • Barbell Arm Workout
  • Musculus Building Exercise for Triceps

Instrumenta huius exercitii

Do Extensio mendacem in the Lyfta app

Save this exercise, log your sets, and follow full workouts — free on iOS and Android.

Workout Tracker
Workout Tracker
Workout Tracker
Workout Tracker
Workout Tracker
Workout Tracker
Workout Tracker
Download on the App StoreGet it on Google Play