
Power Sled Hope Lelele
Kumu hoʻoholo
Mea ʻao i mea kaulike:
Palapala Hoʻouna i ka Power Sled Hope Lelele
ʻO ka Power Sled Rear Fly kahi hana hoʻoikaika ikaika e hoʻoikaika nui i nā ʻiʻo ma kou kua, poʻohiwi, a me nā lima. He koho maikaʻi loa ia no ka poʻe haʻuki a me nā mea hoʻoikaika kino ma kēlā me kēia pae e ʻimi nei e hoʻomaikaʻi i ko lākou kino kiʻekiʻe a me ka hoʻomanawanui. ʻO ka hoʻokomo ʻana i kēia hoʻomaʻamaʻa i kāu hana maʻamau hiki ke kōkua i ka hoʻomaikaʻi ʻana i kāu hana haʻuki holoʻokoʻa, hoʻomaikaʻi i ke kūlana, a hoʻonui i ka paʻa o kou mau poʻohiwi.
Ke hana i ka: Hoʻouna Step-by-Step Power Sled Hope Lelele
- E kū ma hope o ke kaʻa, e hoʻonoho iā ʻoe iho i kahi laina pololei o kou kino me ke kaʻa, a hopu i nā lima me kou mau lima i lalo.
- Me ka piʻo iki i kou mau kuʻekuʻe, e huki i nā lima a kaʻawale i waho i nā ʻaoʻao, e hoʻopili i kou mau deltoids hope a me nā ʻiʻo hope o luna.
- E hoʻihoʻi i nā lima i ke kūlana hoʻomaka me ke ʻano hoʻomalu, e hōʻoiaʻiʻo ʻoe e hoʻomau i ka haʻalulu i loko o kou mau ʻiʻo.
- E hana hou i ka neʻe ʻana no ka helu i makemake ʻia o nā repetitions, e mālama pono i ke ʻano kūpono i ka wā o ka hoʻomaʻamaʻa.
Nākōkua no ka hana ʻana Power Sled Hope Lelele
- Paʻa Pono: Ke hoʻopaʻa ʻana i nā lima o ka sled, e hōʻoia i kou mau lima e kū pono ana kekahi i kekahi a ua ʻōwili ʻia kou manamana lima a puni nā lima. Mai hoʻopaʻa paʻa i nā lima no ka mea hiki ke hoʻopaʻa i kou mau lima a me kou mau lima.
- Nā Neʻe Manaʻo: ʻAʻole pili ka Power Sled Rear Fly i ka wikiwiki, akā pili i ka mana. I kou huki ʻana i ke kaʻa iā ʻoe, e noʻonoʻo i ka ʻomi ʻana i kou mau poʻohiwi. E hōʻalo i ka huki ʻana a i ʻole ka hoʻohana ʻana i ka manawa e huki ai i ke kaʻa, no ka mea hiki ke alakaʻi i ke ʻano kūpono ʻole a me ka hōʻeha.
- Hana Hana: Hanu i kou huki ʻana i ke kaʻa iā ʻoe a hanu i waho i kou hoʻi ʻana i ke kūlana hoʻomaka. Ka mālama ʻana
Power Sled Hope Lelele Nā Papahana No Nā
Hiki i nā mea hoʻomaka ke hana i ka Power Sled Hope Lelele?
ʻAe, hiki i nā poʻe hoʻomaka ke hana i ka hoʻomaʻamaʻa Power Sled Rear Fly. Eia nō naʻe, he mea nui e hoʻomaka me kahi paona māmā e hōʻoia i ke ʻano kūpono a pale i ka ʻeha. Manaʻo ʻia e loaʻa i kahi mea hoʻomaʻamaʻa a i ʻole kanaka akamai e hōʻike mua i ka hoʻomaʻamaʻa e hōʻoia i ka ʻenehana pololei. E like me kekahi hoʻoikaika kino hou, pono e hoʻomaka ka poʻe hoʻomaka me ka lohi a hoʻonui i ke kaumaha a me ka ikaika e like me ka hoʻomaikaʻi ʻana o ko lākou ikaika a hoʻomanawanui.
He mea hāʻawi nui ʻia no ka Power Sled Hope Lelele?
- Hoʻohana ka Cable Rear Delt Fly i kahi mīkini uwea, e hāʻawi ana i ka haʻalulu mau i ka neʻe ʻana, hiki ke alakaʻi i ka hoʻonui ʻana i ka ʻiʻo.
- ʻO ka Resistance Band Rear Delt Fly kekahi ʻano hoʻololi ʻē aʻe i hiki ke hana ʻia ma nā wahi āpau, me ka hoʻohana ʻana i kahi hui kūʻē e hāʻawi i ka ʻāʻī e pono ai.
- ʻO ka Incline Bench Rear Delt Fly e pili ana i ka moe ʻana i lalo ma luna o kahi noho incline, hiki ke kōkua i ka hoʻokaʻawale ʻana i nā deltoid hope a hōʻemi i ke komo ʻana o nā ʻiʻo ʻē aʻe.
- Hoʻohana ka Machine Rear Delt Fly i kahi mīkini kūikawā i hoʻolālā ʻia e hoʻopaʻa i nā deltoids hope, e hāʻawi ana i kahi neʻe paʻa a hoʻomalu.
He aha nā mea hoʻoili maikaʲi no ka Power Sled Hope Lelele?
- ʻO ka Seated Cable Row: Hoʻopiha kēia hana i ka Power Sled Rear Fly ma ka huli ʻana ʻaʻole wale i nā deltoids hope akā ʻo nā rhomboids a me latissimus dorsi, e kākoʻo ana i nā ʻiʻo i ka wā o ka lele lele hope, no laila e hoʻonui ai i ka ikaika a me ka paʻa.
- Ka Huki Maka: Hoʻoikaika kēia hoʻoikaika i nā deltoids hope a me nā ʻiʻo hope o luna, e like me ka Power Sled Rear Fly. Hoʻopili pū ʻia me ka huki huki, hiki ke kōkua i ka hoʻomaikaʻi ʻana i ka ikaika a me ka hoʻomanawanui o kēia mau puʻupuʻu ʻiʻo, e kōkua ana i ka pono a me ka pono o ka lele hope.
He aha nā huaʻōlelo i hoʻololi ʻia no ka Power Sled Hope Lelele
- Hoʻomaʻamaʻa Power Sled Rear Fly
- Nā hana hoʻoikaika poʻohiwi
- Nā hana Sled Power
- Hoʻomaʻamaʻa poʻohiwi hope
- Nā hoʻomaʻamaʻa gym no nā poʻohiwi
- ʻenehana Power Sled Rear Fly
- Hoʻoikaika kino poʻohiwi
- Nā hana hoʻoikaika kino Power Sled
- Hoʻoikaika poʻohiwi hope
- Aʻo Power Sled no nā poʻohiwi.
Nā mea hana no kēia hoʻoikaika kino
Do Power Sled Hope Lelele in the Lyfta app
Save this exercise, log your sets, and follow full workouts — free on iOS and Android.
















