
Flip càr StrongMan
Tasgadh Buil-bheachdan
Buill-bheachdan Ceangailte:
Sìmreiv ann an dìreach Flip càr StrongMan
Tha an StrongMan Car Flip na eacarsaich làn-bodhaig làn-dian a bhios a’ dol an sàs ann an grunn bhuidhnean fèithe, a’ tabhann buannachdan mòra neart is seasmhachd. Tha e freagarrach airson luchd-dealasach fallaineachd adhartach agus lùth-chleasaichean proifeasanta, gu sònraichte an fheadhainn a tha an sàs ann am farpaisean làidir no tachartasan coltach ris. Dh’ fhaodadh daoine an eacarsaich seo a thaghadh airson an dùbhlain shònraichte a th’ aige, an neart gnìomh a thogas e, agus an taisbeanadh iongantach de chumhachd a tha e a’ toirt seachad.
A' dèanamh na: Stòras-ceum air ceum Flip càr StrongMan
- Lùb aig na glùinean agus na cnapan gus thu fhèin a lughdachadh, a’ cur do làmhan fo chnap a’ chàir no air na taidhrichean, a rèir dealbhadh a’ chàir.
- Le bhith a’ cleachdadh do chasan, do ghàirdeanan is do chridhe, brùth is tog an càr gu h-àrd, cùm do dhruim dìreach agus cùm an fheachd nad chasan gus casg a chuir air dochann.
- Mar a bhios an càr a 'tòiseachadh a' gluasad, coisich air adhart leis, ga phutadh thairis gu tur.
- Aon uair ‘s gu bheil an càr air tionndadh, ceum air ais agus dèan cinnteach gu bheil e seasmhach mus dèan thu ath-aithris air a’ phròiseas. Nota: Feumaidh an eacarsaich seo fìor neart agus cha bu chòir a dhèanamh ach fo stiùireadh proifeasanta agus leis na ceumannan sàbhailteachd iomchaidh nan àite.
Moltan airson a' dèanamh Flip càr StrongMan
- ** Foirm cheart **: Is e aon mhearachd cumanta gun a bhith a’ cleachdadh an fhoirm cheart nuair a bhios tu a’ dèanamh flip càr. Tha e deatamach do dhruim a chumail dìreach agus do chasan, do chromagan agus do chridhe a chleachdadh gus an cumhachd a dh’ fheumar gus an càr a thionndadh a ghineadh. Le bhith a’ lùbadh aig a’ mheadhan no a’ cuairteachadh do dhruim faodaidh sin droch leòn adhbhrachadh.
- ** Brògan ceart agus dìon làimhe **: Cuir ort brògan làidir le bonn còmhnard gus seasmhachd agus greim a chumail fhad ‘s a tha thu a’ flip. Faodaidh miotagan do làmhan a dhìon bho sgrìoban agus gearraidhean, agus bheir iad greim nas fheàrr air a’ chàr.
- ** Pacing **: Na dèan cabhag gus an càr a thionndadh cho luath ‘s a ghabhas. Seo
Flip càr StrongMan Ceistean
Am faod tòrrraichean a dhèanamh Flip càr StrongMan?
Tha an eacarsaich StrongMan Car Flip na eacarsaich fìor adhartach agus dian a dh ’fheumas neart mòr agus innleachd cheart. Chan eil e air a mholadh do luchd-tòiseachaidh air sgàth cunnart leòn. Bu chòir do luchd-tòiseachaidh tòiseachadh le eacarsaichean trèanaidh neart bunaiteach agus gluasad air adhart mean air mhean gu gluasadan nas iom-fhillte. Tha e riatanach cuideachd stiùireadh proifeasanta no stiùireadh a bhith agad nuair a bhios tu a’ feuchainn ri eacarsaichean mar sin. Cuimhnich an-còmhnaidh prìomhachas a thoirt do shàbhailteachd agus èist ri comharran do bhodhaig.
Deuglanaichan cumanta de na Flip càr StrongMan?
- "Barrel Flip": Anns an dreach seo, bidh lùth-chleasaichean a 'toirt a-mach ceann-thairis air baraille mòr, trom airson astar sònraichte no àireamh de dhuilleagan.
- "Log Flip": Coltach ris an t-sreap taidhrichean, bidh an caochladh seo a 'cleachdadh log mòr na àite, a' toirt dùbhlan dha grèim agus cothromachadh an lùth-chleasaiche a bharrachd air neart.
- "Sandbag Flip": Tha an atharrachadh seo a ’dol an àite a’ chàr le poca gainmhich trom, a ’cur eileamaid de neo-sheasmhachd ris agus a’ feumachdainn barrachd neart bunaiteach.
- "Stone Flip": Tha seo a 'ciallachadh a bhith a' gluasad clach no clach mhòr, trom, a dh'fhaodas a bhith nas dùbhlanaiche air sgàth a chumadh neo-riaghailteach agus uachdar.
Dè na buill-bheachdan a chomplanaicheas sin? Flip càr StrongMan?
- Faodaidh squats cuideachd cur ris an StrongMan Car Flip oir bidh iad a ’togail neart anns a’ bhodhaig ìosal, gu sònraichte na glutes, quads, agus hamstrings, a tha a dhìth airson a ’chiad thogail den chàr.
- Mu dheireadh, faodaidh cuairtean tuathanaich cuideachadh le bhith ag àrdachadh neart greim agus seasmhachd bodhaig iomlan, a tha le chèile deatamach airson smachd agus seasmhachd a chumail suas rè pròiseas gluasad chàraichean.
Teaigsean ceangailte ri Flip càr StrongMan
- Eacarsaich StrongMan Car Flip
- Eacarsaich le cuideam Uarach Arms
- Eacarsaich neartachaidh sliasaid
- Dèan flip càr dian StrongMan
- Eacarsaich togail cuideam
- Eacarsaich corp àrd
- Trèanadh StrongMan Car Flip
- Eacarsaich flip càr le cuideam trom
- Eacarsaich togail fèithean
- Trèanadh StrongMan àrd-dian
Innealan airson an eacarsaich seo
Do Flip càr StrongMan in the Lyfta app
Save this exercise, log your sets, and follow full workouts — free on iOS and Android.
















